Na pošty Lipenska pro tablet a reflexní králíčky

19. 8. 2014

Pokud se právě chystáte do mikroregionů Vyšebrodsko a Lipensko, nebo se v nich již dokonce nacházíte, neváhejte a zúčastněte se soutěže o zajímavé ceny, nazvané „Jednou stopou do muzea. Cestou okolo pošty“. Nejen děti totiž ocení elegantní dvaceticentimetrovou postavičku králíčka od Poštovní spořitelny, která je reflexní a můžete si ji připevnit třeba na batoh.

Jejím majitelem se můžete stát docela snadno – stačí získat otisky razítek alespoň ze tří pošt, které se nacházejí v obcích Rožmberk nad Vltavou, Vyšší Brod, Lipno nad Vltavou, Frymburk, Loučovice a Světlík. Na těchto poštách dostanete soutěžní leták, na nějž budete otisky razítek sbírat, a když jej orazítkovaný odevzdáte do 14. září 2014 na pokladně Poštovního muzea ve Vyšším Brodě, je králíček Váš. Ale to není ještě vše – jestliže na letáku správně vyplníte odpověď na tipovací otázku: „Kolik otisků razítek bude dohromady na odevzdaných letácích?“, můžete získat dokonce tablet. Tak vzhůru na uvedené pošty a posléze do vyšebrodského Poštovního muzea!

Podmínky soutěže – „Na výstavu jednou stopou“. (doc, 52kB)

Červený králíček     Modrý králíček

Archiv aktualit: