Nová publikace PM Pošta za Velké války představena v Památníku na Vítkově

29. 5. 2015

Ve středu 27. 5. byla ve slavnostní atmosféře v Národním památníku v Praze na Vítkově představena nová publikace Poštovního muzea Pošta za Velké války. Dílo autorů J. Kramáře, T. Kavky a M. Jahody volně navazuje na loňskou výstavu Pošta za Velké války. Píšu Vám z fronty… a s ním spojený projekt Velká válka.

Knihu za přítomnosti autorů, zástupců České pošty, resp. Národního muzea, Technického muzea v Brně a Městského muzea v Brně, které se účastní projektu Velká válka, přišel symbolicky pivem Ferdinand pokřtít následník trůnu Ferdinand d´Este společně se svojí chotí Žofií z Hohenbergu, roz. Chotkovou. Odpolednem provázel spisovatel a textař Jiří Dědeček a na pořádek dohlíželi zástupci C. k. 8. zeměbraneckého pluku.