Akce Pražská muzea 1918–2018 v Poštovním muzeu

17. 9. 2018

Ve dnech 27. – 28. 10. 2018 se pražské Poštovní muzeum připojí k akci Pražská muzea 1918–2018. Vstup do muzea bude v uvedených dnech zdarma. Návštěvníci si mohou prohlédnout stálou expozici československých, českých i zahraničních známek a interaktivní výstavu nejen pro děti Pošli to dál. Pošta českých skautů a další příběhy.

Zahrajte si v muzeu na kurýra skautské pošty, zkuste poslat zprávu morseovkou a procvičte svou paměť při skautských hrách. Nebo se můžete třeba jen vyfotit ve skautském stejnokroji na táboře. K výstavě byl vydán pracovní sešit a také brožura, díky níž můžete putovat Prahou jako skautský kurýr.

Výstavní projekt Pošli to dál. Pošta českých skautů a další příběhy vznikl ve spolupráci se spolkem Junák – český skaut, Skautský institut, z. s. a byl realizován s finanční podporou Ministerstva kultury.

Poštovní muzeum
Adresa: Nové mlýny 2, Praha 1
Telefon: +420 954 400 394
E-mail: postovni.muzeum@cpost.cz

Otevřeno denně mimo pondělí 9–17 hodin.

www.postovnimuzeum.cz

www.facebook.com/Postovnimuzeum