Vernisáž výstavy 200 let poštovní schránky

27. 9. 2017

Zveme Vás na vernisáž výstavy 200 let poštovní schránky 10. 10. 2017 v 17 hodin v Poštovním muzeu, Nové mlýny 2, Praha 1.
Výstava bude výstava zpřístupněna od 16 hodin, slavnostní zahájení proběhne v 17 hodin v prostorách sousedního kostela sv. Klimenta v Klimentské ulici.
Těšíme se na příjemné setkání.

Návštěvníci výstavy mohou očekávat nejen atraktivní obrazový materiál doprovozený zajímavými a vzájemně provázanými texty, ale i množství jedinečných trojrozměrných exponátů ze sbírky Poštovního muzea. Expozice je doplněna souborem fotografií schránek, které zachytil objektivem na svých cestách po světě kameraman a fotograf Evžen Janoušek. Výstava je otevřena denně mimo pondělí 9-17 hodin až do 25. 2. 2018. Více informací najdete v článku o výstavě.