Pozvánka na komentované prohlídky výstavy E. Haškové a J. Mageta

12. 2. 2014

Poštovní Muzeum si Vás tímto dovoluje pozvat na komentované prohlídky k výstavě Eva Hašková a Jan Maget – grafika, ilustrace, poštovní známka, které proběhnou v pražském sídle muzea, Vávrově domě, ve dnech 19. a 21. února 2014.

Výstava je retrospektivou životního díla obou významných výtvarníků. V případě Evy Haškové představuje hlavně její grafické listy, zatímco u Jana Mageta seznamuje zejména s jeho ilustračním a sochařským dílem. V neposlední řadě pak dává nahlédnout i do dílny vzniku jejich poštovních známek. Během prohlídky Vám koncept výstavy a dílo obou výtvarníků představí její kurátor MgA. Martin Říha. Ve středu 19. února v odpoledních hodinách budou prohlídkám přítomni i oba výtvarníci. Každý návštěvník bude mít po prohlídce možnost prověřit si své právě nabyté znalosti v interaktivní soutěži k výstavě.

Vedle komentované prohlídky je možné v muzeu dále shlédnout stálou expozici známkové tvorby, unikátní malby Josefa Navrátila z roku 1847 a v muzejní prodejně si případně na památku zakoupit filatelistické zboží a množství autentických poštovních suvenýrů.

V případě zájmu skupin, prosím kontaktuje muzeum 3 dny předem na adrese postovnimuzeum@cpost.cz nebo na telefonním čísle 222 312 006 (paní Kavková)

!Na Vaší návštěvu se těší celý kolektiv Poštovního muzea!

Prohlídky se konají:

• ve středu 19. února mezi 10.00-12.00 hodinou, respektive mezi 13.00-15.00 hodinou
  • v pátek 21. února od 9.00 do 12.00 hodin