Letní poštovní detektivka ve Vyšším Brodě

17. 6. 2016

V Poštovním muzeu ve Vyšším Brodě se opět letos probudilo staré známé strašidlo, bývalý poštmistr Mňáca. Všichni návštěvníci mu mohou po celé léto pomoci v pátrání. Za odměnu dostanou na konci cesty razítko do cestovního pasu poštovního detektiva a malý dárek. A proč cestovní pas? Strašidlo bude tentokrát cestovat na olympiádu a potřebuje najít a vypůjčit si v expozici vhodné dopravní prostředky.

Letní poštovní detektivka má v Poštovním muzeu dlouholetou tradici. Letošní téma souvisí s děním okolo letní olympiády a tak se poštmistr Mňáca nechá zlákat k cestě do Jižní Ameriky. A jak se tam dostane? Pomoci mu může kdokoli, kdo zavítá po celou letní sezónu do Vyššího Brodu a při prohlídce muzea vypátrá správné exponáty. Odměna a razítko do cestovního pasu nikoho nemine.