Doprovodný program k výstavě Tichá pošta

27. 3. 2017

Neděle 2. dubna

Pohyblivé obrázky 9:30 -12:00 -  výtvarná dílna pro děti všeho věku
S ilustrátorkou Karlou Kučerovou rozhýbeme papír bez kouzelné hůlky jen pomocí nůžek, pastelek a vlastní fantazie.

Karel a rytíři 14:00 -16:00 - listování knihou pro děti od 5 let i rodiče
Renáta Fučíková, ilustrátorka a spisovatelka, převypráví slavné evropské rytířské legendy a nad svou knihou bude vyprávět i o dětství malého Karla IV. a o jeho první a osudové cestě do Francie. Děti si pak mohou vytvořit vlastní rytířský erb.

Sobota 8. dubna

Japonská inspirace 9:30-12:00 - workshop s Nanako Ishida a Saki Matsumoto.
Japonské Ilustrátorky seznámí děti i dospělé s uměním origami a naučí je tvořit z papíru masky a vodníka.

Čtvrtek 13. dubna

Zelený čtvrtek v Poštovním muzeu 10:00-17:00
Po celý den bude v muzeu probíhat výtvarná dílna s velikonoční tematikou pro děti i dospělé.

Poštovní Velikonoce 14:00-16:30 - výtvarná dílna s  Ilustrátorkou Lenkou Vybíralovou

Sobota 13. května

14:00-17:00 - Papírové loutky - výtvarná dílna pro děti všeho věku
Společně s Ilustrátorkami Alenou Krchovou a Marií Kohoutovou a vytvoříme pohyblivé postavy a postavičky pomocí provázků a papírů.

Vstupné na všechny akce: 50 Kč/osoba, děti do 6 let 10 Kč
Změna programu vyhrazena.

Aktuální informace na www.postovnimuzeum.cz nebo www.facebook.com/postovnimuzeum
Kontakt: MgA. Denisa Sedláková,  sedlakova.denisa@cpost.cz, +420 222 312 006

Děkujeme členům Klubu ilustrátorů za pomoc při realizaci doprovodných akcí k výstavě.